| سیستم کنترل | کنترل PLC |
|---|---|
| روش تغذیه | تغذیه نیمه اتوماتیک |
| کلمات کلیدی | دستگاه اسلاتر روتاری |
| دقت شکافی | ± 0.1 میلی متر |
| منبع تغذیه | 380V ، 50Hz ، 3 فاز |
| روش تغذیه | تغذیه نیمه اتوماتیک |
|---|---|
| سرعت اقتصادی | 60 عدد در دقیقه |
| حداقل اندازه تخته تغذیه | 350x600 میلی متر |
| عمق شنل را برش دهید | 500 میلی متر |
| منبع تغذیه | 380V ، 50Hz ، 3 فاز |
| نام محصول | دستگاه شکاف دهنده راه راه دیجیتالی شکاف دار |
|---|---|
| دسته بندی | دستگاه شکاف دار راه راه |
| ضخامت مقوا | 2 ~ 10 میلی متر |
| وزن مقوا | ≤1200 گرم در متر مربع |
| حداکثر اندازه خوراک کاغذ | 2500 میلی متر عرض x طول بی نهایت |
| کلید واژه ها | دستگاه اسلاتر روتاری |
|---|---|
| ضمانتنامه | 1 سال |
| وضعیت | جدید |
| سرعت | 0-70 عدد در دقیقه |
| تغذیه | تغذیه زنجیره ای |
| کلمات کلیدی | دستگاه اسلاتر روتاری |
|---|---|
| تضمین | 1 سال |
| شرایط | جدید |
| سرعت | 0-70 عدد در دقیقه |
| تغذیه | تغذیه زنجیره ای |
| نام محصول | برد پارتیشن اتوماتیک مدل 1600 |
|---|---|
| دسته بندی | دستگاه شکاف روتاری راه راه |
| حداکثر اندازه تغذیه | 1500x400 میلی متر |
| حداقل اندازه تغذیه | 100x80mm |
| حداقل دهانه شکاف | 45 میلی متر |
| نام محصول | دستگاه درج پارتیشن اتوماتیک با دستگاه شکاف چرخشی راه راه |
|---|---|
| دسته بندی | پارتیشن اسمبلر |
| درج کردن | دو موقعیت |
| آهنگسازی ورق | بحث و گفتگو |
| سیستم پنوماتیک | مشتری پمپ هوا را آماده می کند |
| نوع ماشین | اسلاتر روتاری |
|---|---|
| سیستم کنترل | کنترل PLC |
| استفاده | شکاف و چروک شدن جعبه راه راه |
| روش تغذیه | تغذیه نیمه اتوماتیک |
| سرعت اقتصادی | 60 عدد در دقیقه |
| کلید واژه ها | دستگاه اسلاتر روتاری |
|---|---|
| ضمانتنامه | 1 سال |
| شرایط. شرط | جدید |
| سرعت | 0-70 عدد در دقیقه |
| تغذیه | تغذیه زنجیره ای |
| نام | دستگاه شکاف دار راه راه |
|---|---|
| حداقل اندازه ورق | 400mm X 600mm |
| Max. حداکثر Mechanical Speed سرعت مکانیکی | 140 عدد در دقیقه |
| سیستم کنترل | برق |
| مدل | 2000 تا 3000 |