| عملکرد | کارتن راه راه Slotting Diecutting |
|---|---|
| سرعت طراحی | 180 عدد در دقیقه |
| کاربرد | ساخت جعبه کارتن |
| اندازه | سفارشی |
| درجه خودکار | خودکار |
| تابع | چاپ جعبه کارتن و برش قالب |
|---|---|
| سرعت طراحی | 200 عدد در دقیقه |
| کاربرد | ساخت جعبه کارتن |
| اندازه | سفارشی |
| محل مبدا | کانگژو هبی چین |
| تابع | چاپ جعبه کارتن و برش قالب |
|---|---|
| سرعت طراحی | 200 عدد در دقیقه |
| کاربرد | ساخت جعبه کارتن |
| درجه خودکار | خودکار |
| تایپ کنید | دستگاه چاپ کارتن |
| تابع | چاپ جعبه کارتن و برش قالب |
|---|---|
| سرعت طراحی | 60 عدد در دقیقه |
| کاربرد | ساخت جعبه کارتن |
| اندازه | سفارشی |
| درجه خودکار | نیمه خودکار |
| عملکرد | چاپ جعبه کارتن و برش قالب |
|---|---|
| سرعت طراحی | 60 عدد در دقیقه |
| درخواست | ساخت جعبه کارتن |
| اندازه | سفارشی |
| درجه گذاری خودکار | نیمه خودکار |
| عملکرد | چاپ جعبه کارتن و برش قالب |
|---|---|
| سرعت طراحی | 60 عدد در دقیقه |
| درخواست | ساخت جعبه کارتن |
| اندازه | سفارشی |
| درجه گذاری خودکار | نیمه خودکار |
| رنگ چاپ | 1-6 رنگ |
|---|---|
| سختی سیلندر چاپ | HRC50-55 |
| دقت بالانس سیلندر چاپ | ≤0.75 میلی متر |
| ضخامت صفحه چاپ | 7.2 میلی متر |
| قطر سیلندر صفحه چاپ | Φ300-Φ530mm |
| قطر سیلندر صفحه چاپ | Φ300-Φ530mm |
|---|---|
| تعادل دینامیک سیلندر چاپ | G6.3 |
| ضخامت صفحه چاپ | 7.2 میلی متر |
| دقت چاپ | ± 0.1 میلی متر |
| درمان سطح سیلندر چاپ | آبکاری کروم |
| رنگ چاپ | 1-6 رنگ |
|---|---|
| قطر سیلندر صفحه چاپ | Φ300-Φ530mm |
| دقت بالانس سیلندر چاپ | ≤0.75 میلی متر |
| ضخامت صفحه چاپ | 7.2 میلی متر |
| سختی سیلندر چاپ | HRC50-55 |
| درمان سطح سیلندر چاپ | آبکاری کروم |
|---|---|
| طول سیلندر چاپ | 2000-3100 میلی متر |
| سرعت چاپ | 100-300 متر در دقیقه |
| عرض چاپ | 900-1600 میلی متر |
| رنگ چاپ | 1-6 رنگ |