| ضمانتنامه | 1 سال |
|---|---|
| تایپ کنید | خودکار |
| سرعت | 100-130 متر در دقیقه |
| استفاده | شکاف چاپ |
| رنگ | سفید سیاه |
| عملکرد | چاپ جعبه کارتن و برش قالب |
|---|---|
| کاربرد | ساخت جعبه کارتن |
| اندازه | سفارشی |
| ولتاژ | 380 ولت 50 هرتز |
| تایپ کنید | دستگاه ساخت جعبه کارتن راه راه |
| وظایف | از مقوا راه راه تا کارتن |
|---|---|
| بندر بارگیری | تیانجین |
| اسلاتر | کامپیوتری شده |
| نام دیگر | کیسه ساز |
| ضخامت دیوار | 50-70 میلی متر |
| دقت چاپ | ± 0.5 میلی متر |
|---|---|
| اسلاتر | کامپیوتری شده |
| وزن دستگاه | 10000 کیلوگرم |
| محل کارخانه | هبی |
| آموزش | آموزش 15 روزه، آموزش تصویری |
| سرعت کار | 180 عدد در دقیقه |
|---|---|
| حداکثر اندازه کاغذ | 1600x2800 میلی متر |
| حداقل اندازه کاغذ | 450x850 میلی متر |
| حداکثر منطقه چاپ | 1400x2600mm |
| ضخامت کامل استاندارد | 3.2-7.2 |
| قطر سیلندر صفحه چاپ | Φ300-Φ530mm |
|---|---|
| سختی سیلندر چاپ | HRC50-55 |
| عرض چاپ | 900-1600 میلی متر |
| دقت بالانس سیلندر چاپ | ≤0.75 میلی متر |
| نام | دستگاه چاپ فلکسو کارتن راه راه |
| نام | دستگاه چاپ فلکسو کارتن راه راه |
|---|---|
| درمان سطح سیلندر چاپ | آبکاری کروم |
| تعادل دینامیک سیلندر چاپ | G6.3 |
| قطر سیلندر صفحه چاپ | Φ300-Φ530mm |
| رنگ چاپ | 1-6 رنگ |
| دقت چاپ | ± 0.1 میلی متر |
|---|---|
| دقت بالانس سیلندر چاپ | ≤0.75 میلی متر |
| عرض چاپ | 900-1600 میلی متر |
| نام | دستگاه چاپ فلکسو کارتن راه راه |
| تعادل دینامیک سیلندر چاپ | G6.3 |
| Printing Width | 900-1600mm |
|---|---|
| Printing Cylinder Hardness | HRC50-55 |
| Printing Cylinder Length | 2000-3100mm |
| Printing Plate Cylinder Diameter | Φ300-Φ530mm |
| Printing Accuracy | ±0.1mm |
| Printing Cylinder Dynamic Balance | G6.3 |
|---|---|
| Printing Cylinder Axial Runout | ≤0.1mm |
| Printing Cylinder Surface Treatment | Chrome Plating |
| Printing Accuracy | ±0.1mm |
| Name | Corrugated Carton Flexo Printing Machine |