| Printing Cylinder Dynamic Balance | G6.3 |
|---|---|
| Printing Plate Cylinder Diameter | Φ300-Φ530mm |
| Printing Cylinder Balance Precision | ≤0.75mm |
| Printing Accuracy | ±0.1mm |
| Printing Cylinder Axial Runout | ≤0.1mm |
| تضمین | 1 سال |
|---|---|
| نوع | کاملا اتوماتيك |
| سرعت | 240 متر در دقیقه |
| شرایط | جدید |
| خدمات پس از فروش | پشتیبانی آنلاین، پشتیبانی فنی ویدیویی |
| درجه اتوماتیک | خودکار |
|---|---|
| کلمه کلیدی | ماشین برش فلیکسو |
| نوع | 2800 |
| رنگ | خاکستری، سفید |
| نام محصول | دستگاه لمینت مقوا راه راه فلوت |
| عرض چاپ | 1600 میلی متر |
|---|---|
| نام | دستگاه چاپ فلکسو کارتن راه راه |
| مواد سیلندر چاپ | فولاد 45# |
| رنگ چاپ | 6 رنگ |
| سرعت چاپ | 150 متر در دقیقه |
| چاپ سیلندر Axial Runout | ≤0.1 میلی متر |
|---|---|
| نام | دستگاه چاپ فلکسو کارتن راه راه |
| قطر سیلندر صفحه چاپ | Φ300-Φ530mm |
| دقت بالانس سیلندر چاپ | ≤0.75 میلی متر |
| درمان سطح سیلندر چاپ | آبکاری کروم |
| نام | دستگاه چاپ فلکسو موجدار 3 رنگ اتوماتیک 1400 با شکاف برای جعبه پیتزا |
|---|---|
| تابع | چاپ جعبه کارتن و برش قالب |
| سرعت طراحی | 200 عدد در دقیقه |
| کاربرد | ساخت جعبه کارتن |
| اندازه | سفارشی |
| تابع | چاپ جعبه کارتن و برش قالب |
|---|---|
| سرعت طراحی | 200 عدد در دقیقه |
| کاربرد | ساخت جعبه کارتن |
| اندازه | سفارشی |
| درجه خودکار | خودکار |
| نام محصول | دستگاه ساخت جعبه کارتن خط تولید مقوا راه راه |
|---|---|
| نام | دستگاه چاپ 900x2000 فلکسو 4 رنگ دستگاه چاپ فلکسو قالب برش |
| تابع | چاپ جعبه کارتن و برش قالب |
| سرعت طراحی | 200 عدد در دقیقه |
| کاربرد | ساخت جعبه کارتن |
| تابع | چاپ جعبه کارتن و برش قالب |
|---|---|
| سرعت طراحی | 200 عدد در دقیقه |
| کاربرد | ساخت جعبه کارتن |
| اندازه | سفارشی |
| درجه خودکار | تمام اتوماتیک |
| تابع | چاپ جعبه کارتن و برش قالب |
|---|---|
| سرعت طراحی | 200 عدد در دقیقه |
| کاربرد | ساخت جعبه کارتن |
| حداکثر اندازه تغذیه | 1650*2600 میلی متر |
| رنگ | 1-6 رنگ اختیاری |