| ضخامت صفحه چاپ | 7.2 میلی متر |
|---|---|
| تعادل دینامیک سیلندر چاپ | G6.3 |
| نام | دستگاه چاپ فلکسو کارتن راه راه |
| سختی سیلندر چاپ | HRC50-55 |
| سرعت چاپ | 100-300 متر در دقیقه |
| دقت چاپ | ± 0.1 میلی متر |
|---|---|
| درمان سطح سیلندر چاپ | آبکاری کروم |
| تعادل دینامیک سیلندر چاپ | G6.3 |
| دقت بالانس سیلندر چاپ | ≤0.75 میلی متر |
| عرض چاپ | 900-1600 میلی متر |
| تابع | چاپ جعبه کارتن و برش قالب |
|---|---|
| سرعت طراحی | 200 عدد در دقیقه |
| کاربرد | چاپگر مقوایی/ چاپگر کارتن، چاپگر مقوا |
| اندازه | سفارشی |
| درجه خودکار | خودکار |
| تابع | چاپ جعبه کارتن و برش قالب |
|---|---|
| سرعت طراحی | 200 عدد در دقیقه |
| کاربرد | ساخت جعبه کارتن |
| درجه خودکار | خودکار |
| ولتاژ | 380 ولت 50 هرتز |
| ضخامت صفحه چاپ | 7.2 میلی متر |
|---|---|
| رنگ چاپ | 1-6 رنگ |
| درمان سطح سیلندر چاپ | آبکاری کروم |
| تعادل دینامیک سیلندر چاپ | G6.3 |
| دقت بالانس سیلندر چاپ | ≤0.75 میلی متر |
| چاپ سیلندر Axial Runout | ≤0.1 میلی متر |
|---|---|
| ضخامت صفحه چاپ | 7.2 میلی متر |
| سرعت چاپ | 100-300 متر در دقیقه |
| طول سیلندر چاپ | 2000-3100 میلی متر |
| درمان سطح سیلندر چاپ | آبکاری کروم |
| طول سیلندر چاپ | 2000-3100 میلی متر |
|---|---|
| رنگ چاپ | 1-6 رنگ |
| چاپ سیلندر Axial Runout | ≤0.1 میلی متر |
| درمان سطح سیلندر چاپ | آبکاری کروم |
| سختی سیلندر چاپ | HRC50-55 |
| Printing Cylinder Balance Precision | ≤0.75mm |
|---|---|
| Printing Cylinder Hardness | HRC50-55 |
| Printing Cylinder Length | 2000-3100mm |
| Printing Plate Thickness | 7.2mm |
| Printing Plate Cylinder Diameter | Φ300-Φ530mm |
| عملکرد | چاپ جعبه کارتن و برش قالب |
|---|---|
| سرعت طراحی | 250 عدد در دقیقه |
| کاربرد | ساخت جعبه کارتن |
| اندازه | سفارشی شده |
| درجه خودکار | خودکار |
| عملکرد | چاپ جعبه کارتن و برش قالب |
|---|---|
| سرعت طراحی | 200 عدد در دقیقه |
| درخواست | ساخت جعبه کارتن |
| نکات کلیدی فروش | کار کردنش آسونه |
| ولتاژ | 380 ولت 50 هرتز |