| عملکرد | چاپ، برش قالب |
|---|---|
| سرعت طراحی | 180 عدد در دقیقه |
| اندازه چاپ | سفارشی شده |
| کاربرد | ساخت جعبه کارتن راه راه |
| جزئیات بسته بندی | پوشش فیلم پلاستیکی یا بسته بندی جعبه چوبی (انتخابی) |
| تابع | چاپ جعبه کارتن و برش قالب |
|---|---|
| سرعت طراحی | 200 عدد در دقیقه |
| کاربرد | ساخت جعبه کارتن |
| نوع تغذیه | تغذیه زنجیره ای یا تغذیه خودکار |
| درمان غلتکی | درمان کوئنچینگ با روکش کروم |
| نام | دستگاه دای برش چاپ جعبه مقوایی راه راه |
|---|---|
| مواد | آهن |
| ولتاژ | 220 ولت / 380 ولت / 440 ولت |
| سرعت | 130 عکس در دقیقه |
| وزن | 28000 کیلوگرم |
| ضمانتنامه | 1 سال |
|---|---|
| تایپ کنید | خودکار |
| سرعت | 200-220 متر در دقیقه |
| استفاده | چاپ کارتن |
| رنگ | خاکستری، سفید |
| نام محصول | دستگاه چاپ فلکسو خودکار با استکر قالب شکاف دار |
|---|---|
| دسته بندی | دستگاه چاپ فلکسو کارتن راه راه |
| حداکثر اندازه تغذیه | 2800x1600mm |
| حداکثر اندازه چاپ | 2600x1600mm |
| حداقل اندازه تغذیه | 370mm×600mm |
| طول سیلندر چاپ | 2000-3100 میلی متر |
|---|---|
| درمان سطح سیلندر چاپ | آبکاری کروم |
| سرعت چاپ | 100-300 متر در دقیقه |
| نام | دستگاه چاپ فلکسو کارتن راه راه |
| ضخامت صفحه چاپ | 7.2 میلی متر |
| دقت چاپ | ± 0.1 میلی متر |
|---|---|
| عرض چاپ | 900-1600 میلی متر |
| دقت بالانس سیلندر چاپ | ≤0.75 میلی متر |
| رنگ چاپ | 1-6 رنگ |
| طول سیلندر چاپ | 2000-3100 میلی متر |
| سختی سیلندر چاپ | HRC50-55 |
|---|---|
| عرض چاپ | 900-1600 میلی متر |
| رنگ چاپ | 1-6 رنگ |
| تعادل دینامیک سیلندر چاپ | G6.3 |
| سرعت چاپ | 100-300 متر در دقیقه |
| دقت بالانس سیلندر چاپ | ≤0.75 میلی متر |
|---|---|
| سرعت چاپ | 100-300 متر در دقیقه |
| عرض چاپ | 900-1600 میلی متر |
| قطر سیلندر صفحه چاپ | Φ300-Φ530mm |
| دقت چاپ | ± 0.1 میلی متر |
| قطر سیلندر صفحه چاپ | Φ300-Φ530mm |
|---|---|
| رنگ چاپ | 1-6 رنگ |
| نام | دستگاه چاپ فلکسو کارتن راه راه |
| چاپ سیلندر Axial Runout | ≤0.1 میلی متر |
| دقت چاپ | ± 0.1 میلی متر |