| درجه اتوماتیک | خودکار |
|---|---|
| کلمه کلیدی | ماشین برش فلیکسو |
| نوع | 2800 |
| رنگ | خاکستری، سفید |
| نام محصول | دستگاه لمینت مقوا راه راه فلوت |
| حداکثر اندازه مقوا | 1200x2400mm |
|---|---|
| ارتفاع روی هم چیدن مقوا | 1800 میلی متر |
| حداکثر وزن انبار | 1500 کیلوگرم |
| ستون های انباشته شده | تک ستونی |
| روش بلند کردن کارتن | چنگال بلند کننده هیدرولیک |
| دقت چاپ | ± 0.1 میلی متر |
|---|---|
| سختی سیلندر چاپ | HRC50-55 |
| ضخامت صفحه چاپ | 7.2 میلی متر |
| نام | دستگاه چاپ فلکسو کارتن راه راه |
| درمان سطح سیلندر چاپ | آبکاری کروم |
| نام | دستگاه چاپ فلکسو کارتن راه راه |
|---|---|
| درمان سطح سیلندر چاپ | آبکاری کروم |
| قطر سیلندر صفحه چاپ | Φ300-Φ530mm |
| دقت بالانس سیلندر چاپ | ≤0.75 میلی متر |
| دقت چاپ | ± 0.1 میلی متر |
| قطر سیلندر صفحه چاپ | Φ100-Φ400mm |
|---|---|
| نام | دستگاه چاپ فلکسو کارتن راه راه |
| تعادل دینامیک سیلندر چاپ | G6.3 |
| طول چاپ | نامحدود |
| رنگ چاپ | 6 رنگ |
| دقت بالانس سیلندر چاپ | ≤0.75 میلی متر |
|---|---|
| نام | دستگاه چاپ فلکسو کارتن راه راه |
| طول سیلندر چاپ | 2000-3100 میلی متر |
| ضخامت صفحه چاپ | 7.2 میلی متر |
| دقت چاپ | ± 0.1 میلی متر |
| رنگ چاپ | 1-6 رنگ |
|---|---|
| دقت چاپ | ± 0.1 میلی متر |
| عرض چاپ | 900-1600 میلی متر |
| سرعت چاپ | 100-300 متر در دقیقه |
| طول سیلندر چاپ | 2000-3100 میلی متر |
| تابع | چاپ جعبه کارتن و برش قالب |
|---|---|
| سرعت طراحی | 200 عدد در دقیقه |
| کاربرد | ساخت جعبه کارتن |
| درجه خودکار | خودکار |
| ولتاژ | 380 ولت 50 هرتز |
| ضمانتنامه | 3 سال |
|---|---|
| شرایط. شرط | جدید |
| درجه خودکار | تمام اتوماتیک |
| اندازه | 900 میلی متر |
| سرعت | 250 عدد در دقیقه |
| ضخامت صفحه چاپ | 7.2 میلی متر |
|---|---|
| مواد سیلندر چاپ | فولاد 45# |
| عرض چاپ | 1400 میلی متر |
| سرعت چاپ | 150 متر در دقیقه |
| سختی سیلندر چاپ | HRC50-55 |