| حداکثر سرعت دویدن | 3250 متر در دقیقه |
|---|---|
| حداکثر سرعت بسته بندی | 20 بسته در دقیقه |
| حداکثر اندازه مقوا | 700mm*500mm |
| حداقل اندازه مقوا | 195mm*105mm |
| حداکثر عرض مقوا (از جمله روکش چرخشی) | 1100 میلی متر |
| حداکثر سرعت دویدن | 3250 متر در دقیقه |
|---|---|
| حداکثر سرعت بسته بندی | 20 بسته در دقیقه |
| حداکثر اندازه مقوا | 700mm*500mm |
| حداقل اندازه مقوا | 195mm*105mm |
| حداکثر عرض مقوا (از جمله روکش چرخشی) | 1100 میلی متر |
| Printing Cylinder Balance Precision | ≤0.75mm |
|---|---|
| Printing Cylinder Hardness | HRC50-55 |
| Printing Accuracy | ±0.1mm |
| Printing Width | 900-1600mm |
| Printing Plate Thickness | 7.2mm |
| تابع | چاپ جعبه کارتن و برش قالب |
|---|---|
| سرعت طراحی | 200 عدد در دقیقه |
| کاربرد | ساخت جعبه کارتن |
| اندازه | سفارشی |
| درجه خودکار | خودکار |
| دقت چاپ | ± 0.5 میلی متر |
|---|---|
| وزن دستگاه | 10000 کیلوگرم |
| نام دیگر | کیسه ساز |
| آموزش | آموزش 15 روزه، آموزش تصویری |
| درخواست | برای ساخت جعبه های کارتونی لوله دار |
| تابع | چاپ جعبه کارتن و برش قالب |
|---|---|
| سرعت طراحی | 100 عدد در دقیقه |
| کاربرد | ساخت جعبه کارتن |
| ابعاد (L*W*H | 4700*2800*1800 میلی متر |
| درجه خودکار | خودکار |
| نام تجاری غلتکی آنیلوکس | هایلی |
|---|---|
| بندر بارگیری | تیانجین |
| درخواست | برای ساخت جعبه های کارتونی لوله دار |
| برند سندان | Depair or Max Dura |
| وزن دستگاه | 10000 کیلوگرم |
| دقت چاپ | ± 0.5 میلی متر |
|---|---|
| نام دیگر | کیسه ساز |
| وظایف | از مقوا راه راه تا کارتن |
| ضخامت دیوار | 50-70 میلی متر |
| برند سندان | Depair or Max Dura |
| نام دیگر | کیسه ساز |
|---|---|
| برند سندان | Depair or Max Dura |
| بندر بارگیری | تیانجین |
| دقت چاپ | ± 0.5 میلی متر |
| محل کارخانه | هبی |
| نام تجاری غلتکی آنیلوکس | هایلی |
|---|---|
| درخواست | برای ساخت جعبه های کارتونی لوله دار |
| نام دیگر | کیسه ساز |
| وظایف | از مقوا راه راه تا کارتن |
| بندر بارگیری | تیانجین |