| ضمانتنامه | 1 سال |
|---|---|
| تابع | چسب تاشو مقوا |
| کلید واژه ها | چسب تاشو جعبه آرایشی |
| سرعت | 0-300 متر در دقیقه |
| درجه خودکار | تمام اتوماتیک |
| حداکثر سرعت دویدن | 3250 متر در دقیقه |
|---|---|
| حداکثر سرعت بسته بندی | 20 بسته در دقیقه |
| حداکثر اندازه مقوا | 700mm*500mm |
| حداقل اندازه مقوا | 195mm*105mm |
| حداکثر عرض مقوا (از جمله روکش چرخشی) | 1100 میلی متر |
| حداکثر سرعت دویدن | 3250 متر در دقیقه |
|---|---|
| حداکثر سرعت بسته بندی | 20 بسته در دقیقه |
| حداکثر اندازه مقوا | 700mm*500mm |
| حداقل اندازه مقوا | 195mm*105mm |
| حداکثر عرض مقوا (از جمله روکش چرخشی) | 1100 میلی متر |
| حداکثر سرعت دویدن | 3250 متر در دقیقه |
|---|---|
| Max packaging speed | 20 packages/min |
| Maximum cardboard size | 700mm*500mm |
| حداقل اندازه مقوا | 195mm*105mm |
| Maximum width of cardboard (including swing cover) | 1100mm |
| حداکثر سرعت دویدن | 3250 متر در دقیقه |
|---|---|
| حداکثر سرعت بسته بندی | 20 بسته در دقیقه |
| حداکثر اندازه مقوا | 700mm*500mm |
| حداقل اندازه مقوا | 195mm*105mm |
| حداکثر عرض مقوا (از جمله روکش چرخشی) | 1100 میلی متر |
| نام | دستگاه چاپ فلکسو کارتن راه راه |
|---|---|
| ضخامت صفحه چاپ | 7.2 میلی متر |
| تعادل دینامیک سیلندر چاپ | G6.3 |
| سرعت چاپ | 100-300 متر در دقیقه |
| قطر سیلندر صفحه چاپ | Φ300-Φ530mm |
| نام | دستگاه چاپ فلکسو کارتن راه راه |
|---|---|
| قطر سیلندر صفحه چاپ | Φ300-Φ530mm |
| دقت چاپ | ± 0.1 میلی متر |
| درمان سطح سیلندر چاپ | آبکاری کروم |
| سختی سیلندر چاپ | HRC50-55 |
| تابع | چاپ جعبه کارتن و برش قالب |
|---|---|
| کاربرد | ساخت جعبه کارتن |
| راه تغذیه | تغذیه کننده لبه سرب |
| تایپ کنید | دستگاه ساخت جعبه کارتن راه راه |
| نام محصول | دستگاه ساخت جعبه کارتن خط تولید مقوا راه راه |
| عملکرد | چاپ جعبه کارتن و برش قالب |
|---|---|
| سرعت طراحی | 200 عدد در دقیقه |
| نوع تغذیه | فیدر لبه سربی خلاء |
| مقوا قابل اجرا | مقوا راه راه 3.5 لایه |
| نوع بازاریابی | محصول معمولی |
| عملکرد | چاپ جعبه کارتن و برش قالب |
|---|---|
| سرعت طراحی | 200 عدد در دقیقه |
| کاربرد | ساخت جعبه کارتن |
| رنگ | زرد، آبی، سفید یا سفارشی |
| درجه خودکار | خودکار |