| تعادل دینامیک سیلندر چاپ | G6.3 |
|---|---|
| ضخامت صفحه چاپ | 7.2 میلی متر |
| قطر سیلندر صفحه چاپ | Φ300-Φ530mm |
| نام | دستگاه چاپ فلکسو کارتن راه راه |
| رنگ چاپ | 1-6 رنگ |
| قطر سیلندر صفحه چاپ | Φ300-Φ530mm |
|---|---|
| عرض چاپ | 900-1600 میلی متر |
| ضخامت صفحه چاپ | 7.2 میلی متر |
| رنگ چاپ | 1-6 رنگ |
| نام | دستگاه چاپ فلکسو کارتن راه راه |
| Name | Corrugated Carton Flexo Printing Machine |
|---|---|
| Printing Cylinder Balance Precision | ≤0.75mm |
| Printing Width | 900-1600mm |
| Printing Plate Cylinder Diameter | Φ300-Φ530mm |
| Printing Cylinder Surface Treatment | Chrome Plating |
| نام محصول | دستگاه چاپ فلکسو کارتن راه راه 4 رنگ با قالب شکاف دار |
|---|---|
| دسته بندی | دستگاه چاپ فلکسو کارتن راه راه |
| سرعت طراحی | 260 عدد در دقیقه |
| سرعت کار | 200-250 عدد در دقیقه |
| حداکثر اندازه تغذیه | 1400x3300mm |
| نام | دستگاه چاپ فلکسو کارتن موجدار 900x2000 جوهر |
|---|---|
| تابع | چاپ جعبه کارتن و برش قالب |
| سرعت طراحی | 200 عدد در دقیقه |
| کاربرد | ساخت جعبه کارتن |
| اندازه | سفارشی |
| نام | دستگاه چاپ فلکسو کارتن راه راه 3 رنگ |
|---|---|
| تابع | چاپ جعبه کارتن و برش قالب |
| سرعت طراحی | 200 عدد در دقیقه |
| کاربرد | ساخت جعبه کارتن |
| اندازه | سفارشی |
| نام محصول | دستگاه چاپ فلکسو کارتن راه راه اتوماتیک 4 رنگ برش قالب |
|---|---|
| دسته بندی | دستگاه چاپ فلکسو کارتن راه راه |
| سرعت طراحی | 260 عدد در دقیقه |
| سرعت کار | 240 عدد در دقیقه |
| حداکثر اندازه تغذیه | 1200x2400mm |
| نام | دستگاه چاپ فلکسو کارتن راه راه خودکار Lead Eage Feeder Slotting Die Cutting |
|---|---|
| سرعت کار | 130 عدد در دقیقه |
| حداکثر اندازه کاغذ | 1600x2800 میلی متر |
| حداقل اندازه کاغذ | 450x850 میلی متر |
| حداکثر منطقه چاپ | 1600x2800 میلی متر |
| نام | جوهر کارتن راه راه Flexo دستگاه چاپ اسلاتتر چرخش قالب سفارشی |
|---|---|
| تابع | چاپ جعبه کارتن و برش قالب |
| سرعت طراحی | 200 عدد در دقیقه |
| کاربرد | ساخت جعبه کارتن |
| اندازه | سفارشی |
| تابع | چاپ جعبه کارتن و برش قالب |
|---|---|
| سرعت طراحی | 200 عدد در دقیقه |
| کاربرد | ساخت جعبه کارتن |
| درجه خودکار | خودکار |
| ولتاژ | 380 ولت 50 هرتز |